sobota, 14 lutego 2015

Quelques Notes d’Amour EDP Yves Rocher - miala być wielka a miłość a jest...wielkie rozczarowanie.

Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour Yves Rocher

Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour to najnowszy zapach od Yves Rocher. 

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, czerwony pieprz
nuta serca: róża damasceńska, drzewo gwajakowe, paczula
nuta bazy: cedr, drzewo amyrisowe, benzoina

"Aby zobrazować emocje zakochanej kobiety marka Yves Rocher stworzyła wyjątkowy zapach. Woda perfumowana Quelques Notes d'Amour to wynik spotkania róży damasceńskiej z drzewem gwajakowym. Całość dopełnia zmysłowa żywica benzoesanowa. Twórczyni zapachu, Domitille Bertier, określa zapach jako wyjątkowo zmysłowy i romantyczny. Chcąc odzwierciedlić stan zakochania stworzyła kompozycję ciepłą, lekko dymną, przywołującą na myśl emocje związane z pierwszymi miłosnymi spotkaniami."


Czytamy na stronie producenta. Opis tak zachęcający, że każda kobieta chciałaby ją mieć, a przynajmniej poznać zapach. Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour zamknięta jest w ślicznym flakoniku. Ja posiadam wersję 50 ml (cena regularna 175 zł). Mamy do wyboru jeszcze 30ml (105 zł) i 15 ml (37,50 zł). Piękny flakonik, wielkie nadzieje i...wącham raz, drugi, trzeci. Może jutro? Gdzie te emocje, dreszcze? Po  pierwsze zapach jest trwały, za to duży plus. Po drugie, intensywny. Moja przyjaciółka, która również się skusiła na tą wodę, twierdzi, że nawet za bardzo intensywny czy wręcz duszący.
Według mojego nosa, Quelques Notes d’Amour nie pachnie brzydko, ale...mnie nie pociąga.  Może mialam zbyt duże oczekiwania względem tej wody, w każdym razie mimo, że zapach jest dość ładny, przeżyłam wielkie rozczarowanie.W całej tej pięknej otoczce, brakuje obiecanego czaru. Nie ma uniesień, dreszczy, nie ma motylków w brzuchu. Dla mnie ukochaną wodą od Yves Rocher pozostanie dalej Comme und Evidence. Quelques Notes d’Amour, no cóż, nie rozkochała mnie w sobie.

Moja ocena: 4/6

Oczywiście,  kwestia wyboru zapachu to sprawa indywidualna, może Wy macie inne odczucia? Czekam na opinie:)

Follow on Bloglovin 

 Przeczytałaś/eś? Wyraź swoją opinię, bardzo mi na niej zależy:)

3 komentarze:

  1. Miłosne rozczarowanie.. Szkoda

    OdpowiedzUsuń
  2. Zależy co dla kogo pasuje :), ja mam swoje zapachy i ciężko mi przekonać się do innych

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie znam tego zapachu ale jak będę w sklepie to z chęcią powącham :)

    OdpowiedzUsuń